Informacje

Kontakt

Abaddon Rafał Karp

gen. Świerczewskiego 3

42-624 Niezdara

NIP:
6452153194
REGON:
240599637
E-mail:
Telefon:
664 938 978

O sprzedającym

Firma ABADDON zajmuje się sprzedażą i skupem szerokopojętych militarii i pamiątek związanych z wojskowością oraz historią: hełmów, mundurów, bagnetów, szabel, wyposażenia, wojskowej zastawy stołowej, fotografii, etc. oraz części do broni strzeleckiej nieobjętych obrotem koncesjonowanym.

Koncentrujemy się głównie na starych militariach (głównie sprzed 1945 roku) jednak w naszej ofercie można znaleźć również szeroko pojęty demobil oraz ekwipunek państw Układu Warszawskiego i NATO.

Płatność/dostawa

Przesyłki realizowane są za pomocą Poczty Polskiej. Koszt przesyłki podany jest przy każdym przedmiocie - są to najtańsze formy przesyłek (ekonomiczne i nieubezpieczone) Pocztą Polską i dotyczą jednej sztuki produktu. Przy zakupie większej ilości przedmiotów prosimy o kontakt celem ustalenia kosztu przesyłki. Ewentualny koszt ubezpieczenia, priorytetu, etc.  - do uzgodnienia.

Możliwy jest odbiór osobisty zakupionego towaru w siedzibie firmy po wcześniejszym ustaleniu.

Towar wysyłamy 2 razy w tygodniu.

W przypadku zakupu na faktuę VAT lub VAT marża nie wysyłamy za pobraniem - tylko wpłata z góry.

Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki zawierającej zakupiony towar (nie dotyczy towarów odbieranych w siedzibie firmy). W tym celu należy przesłać do firmy oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz w ciągu 14 dni od momentu odstąpienia od umowy należy odesłać towar wraz z dowodem zakupu (paragon / faktura) na adres firmy Abaddon Rafał Karp. Pieniądze za ewentualny zwrot zwracamy do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Pieniądze zwracane są tylko i wyłącznie na konto bankowe. Nie realizujemy przelewów gotówkowych za pomocą przekazów pocztowych.

UWAGA! Warunkiem zwortu jest odesłanie towaru w stanie nienaruszonym i nieużywanym wraz z dwodem zakupu (paragon / faktura).

Regulamin

Złożenie przez klienta zamówienia na określony towar oznacza akceptację postanowień niniejszego Regulaminu. Mimo dołożenia szczególnych starań nie jest zagwarantowane, że zamieszczone na stronach sklepu opisy produktów nie zawierają błędów. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt, w celu potwierdzenia zamieszczonych informacji. Firma zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych towarów, znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego.

Firma Abaddon zajmuje się obrotem niekoncesjonowanym - nie prowadzimy sprzedaży broni palnej ani tzw. istotnych części broni zakazanych przez polskie prawo - wszelkie pytania w tym temacie są zbędne.

Inne

W związku z ograniczoną wielkością zdjęć jakie można umieszczać na sklepie i ich ilością do każdego przedmiotu (max.5) wszystkim zainteresowanym oferujemy przesłanie na maila większej ilości zdjęć interesujących ich przedmiotów w wysokiej rozdzielczości.

Dla stałych klientów możliwy rabat - wysokość ewentualnego rabatu proszę ze mną ustalić PRZED zakupem a nie PO.